Tour-operatorzy

24 maja 2012
Centrum Geoedukacji zachęca do współpracy touroperatorów. Jesteśmy nowoczesną placówką, która działa w strukturze Geoparku Kielce.  Stawiając na edukację przyrodniczo-geologiczną, z wykorzystaniem nowoczesnych metod i narzędzi edukacyjnych, pragniemy przyciągnąć wielu odwiedzających.

 


 
Centrum Geoedukacji jest świetnym wstępem do zwiedzania Gór Świętokrzyskich i kluczem do zrozumienia walorów przyrodniczych tego fascynującego obszaru, na czele z gołoborzami, jaskiniami czy dawnymi rafami koralowymi.Wizyta w Centrum Geoedukacji jest niezapomnianym przeżyciem. Zwiedzający nasz obiekt może geologię zarówno dotknąć, poczuć i zrozumieć.
 

Nauka poprzez zabawę to nasze naczelne hasło!


„Galeria Ziemi” to najnowocześniejszy  tego typu obiekt w Polsce, wykorzystujący liczne techniki audiowizualne jak np. kino 5D – „Podróż do wnętrza”. Prowadzimy warsztaty geoedukacyjne, w ramach których „przemycamy” wiedzę geologiczną i geograficzną. Aby wizyta w Centrum Geoedukacji pozostała na dłużej w pamięci odwiedzający mają możliwość wykonania geo-pamiątki, w postaci wyszlifowanego okazu geologicznego.


Centrum Geoedukacji  położone jest w centrum-stolicy Gór Świętokrzyskich – Kielcach.

Czas podróży to z: Warszawy – 2,5 godziny; Katowic – 2 godziny; Krakowa 1,5 – godziny.


 

W ramach współpracy oferujemy:

  • zamieszczenie logotypu touroperatora wraz z informacją o współpracy na stronie internetowej Centrum Geoedukacji,
  • dystrybucję materiałów promujących touroperatora, w trakcie imprez organizowanych przez Centrum Geoedukacji,
  • możliwość wykorzystania przez touroperatora, informacji o fakcie współpracy z Centrum Geoedukacji i Geoparkiem Kielce wraz z logotypem Geoparku, we własnej kampanii wizerunkowej i materiałach promocyjnych.


Od touroperatorów, którzy chcą zostać naszymi partnerami, oczekujemy: 

  •  promowania walorów geologicznych Kielc i okolic, ze szczególnym uwzględnieniem obiektów należących do Geoparku Kielce,
  • informowania klientów o możliwości zwiedzania obiektów Geoparku Kielce,
  • zamieszczenie informacji o współpracy z Geoparkiem Kielce – Centrum Geoedukacji na stronie internetowej touroperatora,
  • uwzględnienie w programach zwiedzania: Centrum Geoedukacji, a także w miarę możliwości rezerwatów: Kadzielni, (z uwzględnieniem zwiedzania jaskiń), Ślichowic i Wietrzni.

Touroperatorów, zainteresowanych współpracą, prosimy o kontakt:

telefonicznie:  41 36 76 800
e-mailem:  rezerwacje@geopark-kielce.pl