Konkurs edukacyjny „Geostanowiska w Twoim sąsiedztwie” – edycja 2017

9 maja 2017

Zapraszamy na kolejną edycję konkursu edukacyjnego „GEOSTANOWISKA W TWOIM SĄSIEDZTWIE”. Konkurs przeznaczony jest dla grup uczniów (2-4 osoby) szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa świętokrzyskiego, – czyli dla trzech grup wiekowych.

Podczas konkursu grupa uczniów wykonuje plakat prezentujący bogactwo geologiczne okolicy w pobliżu szkoły, z której pochodzą uczestnicy. W przypadku szkoły podstawowej plakat ma posiadać rozmiar A1 i być wykonany tradycyjnie na papierze w formie dowolnej. Natomiast szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne wykonują plakat zgodnie z instrukcją i szablonem, który znajduję się w załączniku na dole strony.

W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody zarówno uczniów, nauczycieli i szkół – szczegóły w regulaminie

Wykonaną pracę należy dostarczyć do Centrum Geoedukacji lub przesłać na e-maila: geostanowiska@geopark-kielce.pl do 26.05.2017 r. Następnie prace będą ocenione przez komisję konkursową, a po 6 najlepszych plakatów z każdej kategorii wiekowej zostanie przedstawionych na wernisażu podsumowującym konkurs.

Wernisaż odbędzie się na terenie Centrum Geoedukacji w Kielcach dnia 12.06.2017 roku.

Rejestracji osób chcących wziąć udział w konkursie dokonuje w imieniu uczniów nauczyciel, wysyłając zgłoszenie w formie elektronicznej na adres e-mail: geostanowiska@geopark-kielce.pl lub faksem 41 362 01 66, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Uwaga, ze względu na awarię faksu prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą poczty elektronicznej. Za utrudnienie przepraszamy.

Termin składania zgłoszeń upływa 15 maja 2017 r.

Konkurs został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Regulamin Geostanowiska 2017 – plik .pdf

Karta zgłoszenia – plik .docx

Karta zgłoszenia – plik .pdf

Oświadczenia – plik .pdf

Oświadczenia – plik .docx

Instrukcja wykonania plakatu + obszar roboczy – w przypadku szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych – plik .zip

x