Eksploruj z nami „GEO-ŚWIĘTOKRZYSKIE”

26 lutego 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału uczniów szkół podstawowych  (klasy III-VI) w cyklicznych warsztatach edukacyjnych „Świętokrzyskie GEO-EKSPLORACJE”. Warsztaty będą miały charakter stacjonarnych zajęć, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać interesujące geo-tematy i geo-zakątki regionu świętokrzyskiego. Zajęcia  wzbogacone będą o mini-eksperymenty i doświadczenia.

Warsztaty „Świętokrzyskie GEO-EKSPLORACJE” odbywać się będą we środy (od 13 marca do 19 czerwca), w godzinach od 9.00 do 10.45.  W każdym miesiącu będzie realizowany inny temat geologiczny. Zajęcia skierowane są do grup szkolnych  (szkoła podstawowa, klasy od III do VI). Na jeden warsztat może zapisać się klasa, licząc maksymalnie 30 osób.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rezerwacja e-mailowa: rezerwacje@geopark-kielce.pl.  Więcej informacji na temat zajęć można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 41/36 76 800. Warsztaty odbywać się będą w Centrum Geoedukacji, przy ulicy Daleszyckiej 21.


 

x