GEO-SZKOŁA ONLINE

2 lutego 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach geo-przyrodniczych online. Zajęcia, na bazie podstawy programowej, prowadzone będą na żywo przez geo-edukatorów, którzy połączą się z nauczycielem i uczniami za pośrednictwem komputera, w czasie tzw. rzeczywistej lekcji.

Warsztaty online to intensywne zajęcia angażujące uczniów, podczas których stawiamy na aktywność, interakcję  czy burzę mózgów. To szansa dla uczniów na zdobycie wiedzy geograficznej/geologicznej w niecodzienny sposób, w czasie gdy organizacja warsztatów stacjonarnych w Centrum Geoedukacji  jest utrudniona z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju.


TEMATYKA (do wyboru):


 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

W warsztatach geo-przyrodniczych online może wziąć udział nauczyciel z uczniami w ramach tzw. rzeczywistej lekcji, łącząc się geo-edukatorem poprzez platformę internetową ZOOM. Uczniowie podczas zajęć korzystają z własnych komputerów, wyposażonych w kamerę i głośniki.

Warsztaty prowadzone są od poniedziałku do piątku. Tematyka i godzina zajęć ustalana jest indywidualnie z nauczycielem/opiekunem grupy w następujących blokach godzinowych 9.00-10.30, 11.00-12.30, 13.00-14.30,

Czas zajęć: 40 min (35 min. zajęć + 5 min. czas techniczny)


REZERWACJA

Warsztaty geo-przyrodnicze online rezerwuje nauczyciel/opiekun grupy za pośrednictwem INTERNETOWEGO SYSTEMU REZERWACJI Po dokonaniu rezerwacji minimum 3 dni przed zajęciami, na adres e-mailowy opiekuna przekazujmy link do zajęć oraz materiały dydaktyczne, które należy udostępnić uczniom. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: Centrum Geoedukacji, Kielce ul. Daleszycka 21, tel. 041 36 76 800.

x