Spędź wakacje z Geonaturą Kielce

28 czerwca 2021

W okresie letnich wakacji zespół Centrum Geoedukacji i Ogrodu Botanicznego zaprasza do udziału w cyklu gier, zabaw edukacyjnych i warsztatów terenowych. Oferta skierowana jest do wszystkich osób,  którzy wakacyjny wypoczynek spędzają zarówno w mieście jak i w innych częściach regionu świętokrzyskiego.


PROGRAM LATA Z GEONATURĄ obejmuje:

 

1/ ZWIEDZANIE CENTRUM GEOEDUKACJI: Szczegóły na plakacie poniżej i pod linkiem.

2/ ZWIEDZANIE OGRODU BOTANICZNEGO: Szczegóły na plakacie poniżej i pod linkiem.

3/ GEONATURA GEO-QUEST (oferta dostępna przez cały okres wakacji. Cykl 4 niezależnych gier terenowych odbywających się na terenach przyrodniczo cennych administrowanych przez Geonaturę Kielce:  Kadzielnia, Ślichowice, Wietrznia, Geologiczny Ogród Doświadczeń na dachu Centrum Geoedukacji. Szczegóły na plakacie poniżej i pod linkiem.

4/ OUTDOOR z GEONATURĄ KIELCE . Cykl spacerów przeznaczonych dla osób indywidualnych (rodziny z dziećmi) o charakterze geo-przyrodniczym, połączonych z mini-warsztatami, odbywających  się w każdy piątek, w okresie lipca i sierpnia. Warunkiem udziału w danym spacerze jest wcześniejsza rezerwacja oraz wniesienie opłaty (w przypadku spacerów po Ogrodzie Botanicznym płatność w ramach zakupu biletu wstępu do ogrodu wg obowiązującego cennika). Szczegóły na plakacie poniżej i pod linkiem.


x