UCZNIU! ODERWIJ SIĘ OD SZKOLNEJ ŁAWKI I WEŹ UDZIAŁ W KIELECKIM TOURNEE GEOLOGICZNYM !

26 lutego 2018

Serdecznie zapraszamy grupy dzieci i młodzieży szkolnej  do udziału w bezpłatnych warsztatach terenowych. Kieleckie Tournee Geologiczne  to bezpośredni kontakt z środowiskiem przyrodniczym obiektów geologicznych, administrowanych przez Geopark Kielce.  Zajęcia odbywać się będą na terenach Kadzielni, Ślichowic i Wietrzni, pod opieką przewodników z Centrum Geoedukacji, którzy w przystępny sposób opowiedzą o walorach przyrodniczych w/w terenów.  Geo-edukatorzy za pomocą prostych objaśnień i ćwiczeń będą starali się przedstawić najważniejsze fakty dotyczące przeszłości geologicznej i historycznych rezerwatów geologicznych miasta.  Zajęcia w ramach Kieleckiego Tournee Geologicznego odbywać się będą w określone wtorki (od kwietnia do czerwca) w godzinach 10.00 i 12.00. W warsztatach mogą wziąć udział szkolne grupy zorganizowane (maks. 30-osobowe).  Szczegóły dotyczące warsztatów, poniżej….


Kieleckie Tournee Geologiczne – edycja 2018

Gdzie: na terenie Ślichowic, Kadzielni i Wietrzni

Dla kogo: grupy szkolne (maks. 30-osobowe)

Kiedy: wtorki (kwiecień-maj-czerwiec)

Godzina: 10.00 lub 12.00

Czas trwania: ok. 90 min.

Terminarz:

  • 10.04.2018 – DZIEŃ ŚLICHOWICKI
  • 08.05.2018 – DZIEŃ KADZIELNIAŃSKI
  • 12.06.2018 – DZIEŃ WIETRZNIAŃSKI

Informacje praktyczne:  

Uczestnicy warsztatów powinni posiadać ubiór dostosowanych do zajęć terenowych oraz panujących warunków atmosferycznych. Transport do miejsca rozpoczęcia warsztatów i powrót (we własnym zakresie).

*Warunkiem koniecznym do udziału w warsztatach terenowych jest zapoznanie się z Regulaminem Kieleckiego Tournee Geologicznego (do pobrania w załączniku).

 REGULAMIN_KIELECKIE TOURNEE GEOLOGICZNE_EDYCJA 2018

OŚWIADCZENIE_REGULAMIN KIELECKIE TOURNEE GEOLOGICZNE_EDYCJA 2018


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

INFORMACJA I REZERWACJA (wyłącznie drogą e-mailową)

Centrum Geoedukacji, Kielce 25-202, ul. Daleszycka 21

Tel. 041/ 36 76 800

rezerwacje@geopark-kielce.pl


x