Weekend majowy w Centrum Geoedukacji

22 kwietnia 2018

Uprzejmie informujemy, że w okresie tzw. Długiego Weekendu Majowego obowiązują następujące godziny otwarcia Centrum Geoedukacji.  Geoparkowy weekend majowy zaczynamy już w sobotę (28 kwietnia) i kończymy tydzień później,  w niedzielę (6 maja).  Szczegóły poniżej. 1 maja i 3 maja Centrum Geoedukacji będzie nieczynne dla zwiedzających. Zapraszamy natomiast w pozostałe dni, również w poniedziałek (30 kwietnia). Szczegóły na plakacie poniżej. 


Informujemy, iż w okresie Długiego Weekendu Majowego obowiązuje zmiana organizacji zwiedzania Centrum Geoedukacji. Wszystkich turystów zapraszamy na indywidualne (bez przewodnika) zwiedzanie Galerii Ziemi wraz z Kapsułą Symulatorem 5D „Podróż  do wnętrza Ziemi” . Wstęp na wszystkie atrakcje w tym okresie jest wolny, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. Ostatnie wejście na wystawę przewidziane jest na godzinę przed zamknięciem obiektu.*

*Sugerujemy  natomiast by przy planowaniu wizyty w Centrum Geoedukacji, zagospodarować nieco więcej czasu, w związku z możliwością pojawienia się kolejki do Kapsuły Symulatora 5D. Przypominamy, że Kapsuła na swój pokład zabiera 9 osób a seans filmowy pt. „Podróż do wnętrza Ziemi”  trwa ok. 8 min.


Mamy nadzieję, że wszyscy goście, którzy odwiedzą Centrum Geoedukacji w okresie Długiego Weekendu Majowego  zakończą zwiedzanie, mając w pamięci niesamowite przeżycia geologiczne.


 

x