ZWIEDZAJ MOBILNIE

29 września 2014

Aplikacja mobilna „Poznaj geologiczne Kielce z Geoparkiem” jest aktualizacją aplikacji multimedialnej na urządzenia mobilne „Poznaj piękno Geoparku Kielce”. Aplikacja ta została stworzona ze środków finansowych w ramach wsparcia finansowego na rzecz ochrony środowiska i gospodarki wodnej w 2014 r.

Obecna aplikacja jest przewodnikiem po ciekawych miejscach związanych głownie z geologią na terenie miasta Kielce. Najbogatszy opis jest związany z obiektami zarządzanymi przez Geopark Kielce, czyli kamieniołomami na Wietrzni, Kadzielni i Ślichowicach oraz w Ogrodzie Botanicznym. Użytkownik aplikacji dzięki niej może poznać też inne, ciekawe geologicznie obiekty w Kielcach takie  jak Bieska-Białogon, Grabina czy Góra Słoneczna.

Użytkownik aplikacji ma również dostęp do kanału z aktualnościami dotyczącymi Geoparku Kielce oraz może zapoznać się z ciekawostkami geologicznymi dotyczącymi Kielc i całego regionu świętokrzyskiego, ze szczególnym uwzględnieniem terenu Geoparku Geoland Świętokrzyski.

Obecna aktualizacja aplikacji została sfinansowano ze środków na rzecz ochrony środowiska i gospodarki wodnej w Kielcach w 2017 r.


 

Aplikację na urządzenia z systemem Android można pobrać pod adresem:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.infover.Geoland

Dla urządzeń z system iOS jest również dostępna wersja aplikacji w App Store


 

 


Aplikacja Kielce Naturalnie

x